Nabídka pracovních míst - PŘÍPRAVÁŘ, STAVBYVEDOUCÍ, INSTALATÉR - TOPENÁŘ - vše pro TZB PROJEKTY

Nabízíme pracovní pozici PŘÍPRAVÁŘ TZB PROJEKTŮ VODO TOPO, STAVBYVEDOUCÍ na HPP.

Náplň práce:

  • tvorba rozpočtů, optimalizace ceny
  • spolupráce s dodavateli, nákup materiálu
  • práce se zakázkou, komunikace s dodavateli materiálů, subdodavateli
  • práce s projekty, návštěva staveb, kontrola provedené práce, komunikace se stavbyvedoucím, montéry

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání (maturita v oboru)
  • zkušenosti s tvorbou kalkulací
  • zkušenosti v oboru vodo, topo
  • znalost práce na PC - hlavně v MS Excel
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

Nabízíme pozici ve stabilní společnosti, solidní platové ohodnocení, automobil, mobilní telefon, tablet, firemní automobil, vzdělávací kurzy, školení. Pracoviště: sídlo firmy Uhřice 274, stavby realizované naší firmou, většinou Brno a blízké okolí. Obor: Stavebnictví, instalatérství, topenářství.

Plat: 30 000 – 45 000 Kč/měsíc

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte.

Více na www.jobs.cz

Nabízíme pracovní pozici INSTALATÉR - TOPENÁŘ VODO, TOPO, PLYN na HPP či OSVČ.

  • montáže vodo, topo, plyn

Požadavky:

  • nejlépe vyučený instalatér nebo delší praxe
  • manuální zručnost
  • svářečské dovednosti
  • znalost technologických postupů

Nabízíme

Nabízíme pozici ve stabilní společnosti, solidní platové ohodnocení, automobil, mobilní telefon, tablet, firemní automobil, vzdělávací kurzy, školení. Pracoviště: stavby realizované naší firmou, většinou Brno a blízké okolí.

Plat: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc

Obor: Stavebnictví, instalatérství, topenářství. V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
RSSVytisknout stránku· Mapa stránek· Mobilní verze · © 2014 - 2017 Dobrý instalatér · Počet návštěv: 347541 (4585)