Solární systémy a fotovoltaika

Teplo a teplá voda bez drahých účtů za energii? A co slunce!?

DODÁVÁME

jak

SOLÁRNÍ FOTOVOLTAIKU

(elektrické panely / systémy)

tak

SOLÁRNÍ TERMIKU

(vodovodní - glykolové panely / systémy)

Na rozdíl od dosavadních paliv bude získávání tepla ze slunce rok od roku výhodnější. A navíc: Zdroje fosilních energií pod zemským povrchem budou dříve nebo později vyčerpány, a tak je třeba hledat nové, trvalejší způsoby získávání energie nejen pro topení.

Chcete přispět k ochraně klimatu a snížit náklady na energii, aniž by jste se museli vzdát svého komfortu? Pak jsou solární systémy pro Vás tím správným řešením. Moderní solární systémy účinně přeměňují sluneční energii na teplo a teplou vodu.

Praktické zkušenosti ukazují, že dobře navržený solární systém je schopen ušetřit až 75 % ročních nákladů spojených s přípravou TUV. Výrazně tak snižuje platby za topení.

Pro uspokojení potřeby teplé vody v případě dlouhodobějšího nedostatku slunečního svitu doporučujeme kombinovat solární ohřev s některým tradičním způsobem ohřevu vody. Nejvýhodnější je předřadit solární zásobník před stávající systém ohřevu vody.

Solární bojler

Využijete tak maximum energie ze slunce, s minimálními nároky na regulaci ohřevu vody při zachování komfortní zásoby teplé vody. Dohřev vody je možné také realizovat přímo v solárním zásobníku elektrickým topným tělesem. V případě dvou vložek nebo vnořeného zásobníku lze k dohřívání použít kotel ústředního topení.

Mapa ČR – sluneční svit

Při správném dimenzování solárního systému je možné využít sluneční energii také pro přitápění nízkoteplotních topných soustav (podlahové vytápění). Tento systém se nabízí kombinovat s kondenzačními kotly pro topení. Takové systémové řešení pak dovede pracovat velmi efektivně.

Navrhneme, zrealizujeme a to vše za nejnižší cenu - ověřte si zpracováním cenové nabídky, kterou vypracujeme zdarma!


Nabídka zdarma

Vytisknout stránku Vytisknout stránku