O nás

Firma dobrý-instalatér.cz s.r.o. vznikla jako logické pokračování podnikání Ing. Marka Stanislava jako fyzické osoby, který se v oboru pohybuje již od konce svých studií na stavební fakultě VUT v Brně, obor TZB v roce 2000 a jako samostatný podnikatel od roku 2008.

Filosofií společnosti je poskytovat komplexní služby v oblasti instalací a technického zařízení budov
Dbáme na spokojenost našich zákazníků i našich montérů. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zkušení odborníci s dlouholetou praxí a to především v oborech topenář, vodoinstalatér a plynař. Máme odborníky na svařování podtlakových kanalizačních systémů (Geberit, Wavin, Glynwed, Vacurain), provozujeme servis kotlů BAXI, OCEAN, DESTILA, BROETJE, THERMONA, VIADRUS, MORATOP, IMMERGAS, DAKON, DE DIETRICH, JUNKERS, PROTHERM, QUANTUM, WOLF, VIESSMANN, KARMA, BUDERUS.

Firma Dobrý instalatér

Provádíme prohlídky, úřední tlakové zkoušky a revize domovních i průmyslových zařízení a plynovodů. Specializujeme se na rekonstrukce bytových jader včetně likvidace tzv. azbestové zátěže. Staráme se pravidelný servis kotlů, návrhujeme a realizujeme kotelny a topení v obytných i kancelářských objektech. Namontovali jsme již mnoho solárních systémů a tepelných čerpadel. Jednatel - Ing. Marek Stanislav je revizní technik a člen ČSTZ - České sdružení pro technická zařízení.

Firma Dobrý instalatér

Spolupracujeme se stavebními společnostmi jako PS Brno, Esox, Moravostav Brno, ZIPP Brno, PKS stavby, Kaláb, Přemysl Veselý, Alpine-Energie, JB Stavební, Unistav, ŽSD, Stavos Brno, Staeg, PSK group, SKRSTAV, IMOS, Vašstav, MSU, MSO Kyjov, Zlínstav, Pozemstav, I.vyškovská stavební společnost, HT Steel, 1Vasto, Kalaha, Tocháček a další. Montáže provádíme i na Slovensku a jsme registrováni ke slovenskému DPH. Zázemí naší společnosti je tvořeno vlastními kancelářskými prostorami, skladovou halou a dílnou.

Firma Dobrý instalatér

Na naše práce poskytujeme záruku v délce 5 let. Servis zajišťujeme do 24 hodin. Výběrem naší společnosti vždy získáte komplexní péči, kvalitu, serióznost a to vše za dobrou cenu.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku